SKU: RNB5049-G-S-J5G-52 UPC: 716736791623
(80% Off)
Shipping calculated at checkout.
Out of stock
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 52.0 mm
  • Bridge Width: 19.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
Additional Features
Rag & Bone, Men's Sunglasses, RNB5049-G-S-J5G-52
View full details
Collapsible content
Details
Product Details
SKU
RNB5049-G-S-J5G-52
Brand Name
Rag & Bone
Features
Arm length
145.0 mm
Bridge width
19.0 mm
Detailed frame color
Gold
Detailed lens color
Brown Gradient
Frame color
Gold
Frame material
Metal
Frame shape
Square
Lens color
Brown
Lens width
52.0 mm