SKU: L2850-662-53 UPC: 886895424486
(77% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
Shipping calculated at checkout.
In stock
  • Lens Width: 53.0 mm
  • Bridge Width: 16.0 mm
  • Arm Length: 140.0 mm
Additional Features
Lacoste, Women's Opticals, L2850-662-53
SKU
L2850-662-53
Brand Name
Lacoste
Features
Arm length
140.0 mm
Bridge width
16.0 mm
Detailed frame color
Opaline Rose
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
White
Frame material
Acetate
Frame shape
Cat-Eye
Lens color
No Color
Lens width
53.0 mm