SKU: MIS0044-807-52 UPC: 716736380643
(78% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
Shipping calculated at checkout.
In stock
  • Lens Width: 52.0 mm
  • Bridge Width: 18.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
Additional Features
Missoni, Women's Opticals, MIS0044-807-52
SKU
MIS0044-807-52
Brand Name
Missoni
Features
Arm length
145.0 mm
Bridge width
18.0 mm
Detailed frame color
Black
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
Black
Frame material
Acetate
Frame shape
Cat-Eye
Lens color
No Color
Lens width
52.0 mm