SKU: DZ7269-326-56 UPC: 196152017536
(64% Off)
Shipping calculated at checkout.
Out of stock
  • Lens Width: 56.0 mm
  • Bridge Width: 17.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
  • Lens Protection: 100% UV Protection
Additional Features
Nike, Sport, Men's Sunglasses, DZ7269-326-56
SKU
DZ7269-326-56
Brand Name
Nike
Collection
Sport
Features
Arm length
145.0 mm
Bridge width
17.0 mm
Detailed frame color
Matte Rough Green
Detailed lens color
Green
Frame color
Green
Frame material
Plastic
Frame shape
Square
Lens color
Lens protection
100% UV Protection
Lens width
56.0 mm