SKU: RNB3052-G-086-55 UPC: 716736697857
(91% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
Shipping calculated at checkout.
In stock
  • Lens Width: 55.0 mm
  • Bridge Width: 16.0 mm
  • Arm Length: 140.0 mm
Additional Features
Rag & Bone, Women's Opticals, RNB3052-G-086-55
SKU
RNB3052-G-086-55
Arm length
140.0 mm
Bridge width
16.0 mm
Detailed frame color
Havana
Frame color
Brown
Frame shape
Square
Lens width
55.0 mm