SKU: RNB7049-G-10A-51 UPC: 827886037414
(86% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
Shipping calculated at checkout.
In stock
  • Lens Width: 51.0 mm
  • Bridge Width: 18.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
Additional Features
Rag & Bone, Men's Opticals, RNB7049-G-10A-51
SKU
RNB7049-G-10A-51
Arm length
145.0 mm
Bridge width
18.0 mm
Detailed frame color
Beige
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
Beige
Frame shape
Round
Lens color
No Color
Lens width
51.0 mm