SKU: FT5818-B-050-53 UPC: 889214336972
(64% Off)
Shipping calculated at checkout.
Out of stock
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 53.0 mm
  • Bridge Width: 19.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
Additional Features
Tom Ford, Men's Opticals, FT5818-B-050-53
SKU
FT5818-B-050-53
Brand Name
Tom Ford
Features
Arm length
145.0 mm
Bridge width
19.0 mm
Detailed frame color
Dark Brown
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
Brown
Frame material
Acetate
Lens color
No Color
Lens width
53.0 mm