SKU: BE2172-3001-52 UPC: 8053672302028
(59% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
Taxes included. Shipping calculated at checkout.
In stock
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 52.0 mm
  • Bridge Width: 16.0 mm
  • Arm Length: 140.0 mm
Additional Features
Burberry, Women's Opticals, BE2172-3001-52
View full details
Collapsible content
Details
Product Details
SKU
BE2172-3001-52
Brand Name
Burberry
Features
Arm length
140.0 mm
Bridge width
16.0 mm
Detailed frame color
Black
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
Black
Frame material
Acetate
Frame shape
Square
Lens color
No Color
Lens width
52.0 mm