SKU: MARC630-0LHF-16 UPC: 827886043255
(76% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
Taxes included. Shipping calculated at checkout.
In stock
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 52.0 mm
  • Bridge Width: 16.0 mm
  • Arm Length: 140.0 mm
Additional Features
Marc Jacobs, Women's Opticals, MARC630-0LHF-16
View full details
Collapsible content
Details
Product Details
SKU
MARC630-0LHF-16
Brand Name
Marc Jacobs
Features
Arm length
140.0 mm
Bridge width
16.0 mm
Detailed frame color
Burgundy
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
Red
Frame material
Plastic
Frame shape
Square
Lens color
No Color
Lens width
52.0 mm