SKU: RNB7049-G-33Z-51 UPC: 827886037421
(86% Off)
Taxes included. Shipping calculated at checkout.
Out of stock
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 51.0 mm
  • Bridge Width: 18.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
Additional Features
Rag & Bone, Men's Opticals, RNB7049-G-33Z-51
View full details
Collapsible content
Details
Product Details
SKU
RNB7049-G-33Z-51
Brand Name
Rag & Bone
Features
Arm length
145.0 mm
Bridge width
18.0 mm
Detailed frame color
Grey Black Horn
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
Black
Frame material
Acetate
Frame shape
Round
Lens color
No Color
Lens width
51.0 mm