SKU: VE4479U-148-80-52 UPC: 8056262221754
(55% Off)
Taxes included. Shipping calculated at checkout.
Out of stock
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 52.0 mm
  • Bridge Width: 19.0 mm
  • Arm Length: 140.0 mm
  • Lens Protection: 100% UV Protection
Additional Features
Versace, Men's Sunglasses, VE4479U-148-80-52
View full details
Collapsible content
Details
Product Details
SKU
VE4479U-148-80-52
Brand Name
Versace
Features
Arm length
140.0 mm
Bridge width
19.0 mm
Detailed frame color
Crystal
Detailed lens color
Blue
Frame color
White
Frame material
Plastic
Frame shape
Rectangular
Lens color
Blue
Lens protection
100% UV Protection
Lens width
52.0 mm