SKU: LO180S-601-58 UPC: 886895687553
List Price: Ush 794,000 UGX
Sale price Ush 163,000 UGX
(79% Off)
Shipping calculated at checkout.
Out of stock
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 58.0 mm
  • Bridge Width: 17.0 mm
  • Arm Length: 140.0 mm
  • Lens Protection: 100% UV Protection
Additional Features
Longchamp, Women's Sunglasses, LO180S-601-58
View full details
Collapsible content
Details
Product Details
SKU
LO180S-601-58
Brand Name
Longchamp
Features
Arm length
140.0 mm
Bridge width
17.0 mm
Detailed frame color
Metallic Burgundy
Detailed lens color
Burgundy Gradient
Frame color
Red
Frame material
Metal
Frame shape
Butterfly
Lens color
Red
Lens protection
100% UV Protection
Lens width
58.0 mm