SKU: ICON0018-L9G-52 UPC: 716736987293
(70% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
Shipping calculated at checkout.
In stock
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 52.0 mm
  • Bridge Width: 18.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
Additional Features
Dsquared2, Men's Opticals, ICON0018-L9G-52
SKU
ICON0018-L9G-52
Brand Name
Dsquared2
Features
Arm length
145.0 mm
Bridge width
18.0 mm
Detailed frame color
Havana Orange
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
Brown
Frame material
Acetate
Frame shape
Rectangular
Lens color
No Color
Lens width
52.0 mm