SKU: OERJ079F24PLA0011000-57 UPC: 8055266021704
(77% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
Shipping calculated at checkout.
In stock
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 57.0 mm
  • Bridge Width: 15.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
Additional Features
Off-White, Women's Opticals, OERJ079F24PLA0011000-57
SKU
OERJ079F24PLA0011000-57
Brand Name
Off-White
Features
Arm length
145.0 mm
Bridge width
15.0 mm
Detailed frame color
Black
Detailed lens color
Demo Lens Blue Block
Frame color
Black
Frame material
Acetate
Frame shape
Square
Lens color
No Color
Lens width
57.0 mm