SKU: VTU016530Z13 UPC: 751286353877
(59% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
Shipping calculated at checkout.
In stock
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 53.0 mm
  • Bridge Width: 18.0 mm
  • Arm Length: 140.0 mm
Additional Features
Tumi, Women's Opticals, VTU016530Z13
SKU
VTU016530Z13
Brand Name
Tumi
Features
Arm length
140.0 mm
Bridge width
18.0 mm
Detailed frame color
Spotted Pink
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
Pink
Frame material
Metal and Acetate
Frame shape
Square
Lens color
No Color
Lens width
53.0 mm