SKU: P8341-54C UPC: 4044709505219
(59% Off)
Shipping calculated at checkout.
Out of stock
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 54.0 mm
  • Bridge Width: 15.0 mm
  • Arm Length: 140.0 mm
Additional Features
Porsche Design, Men's Opticals, P8341-54C
View full details
Collapsible content
Details
Product Details
SKU
P8341-54C
Brand Name
Porsche Design
Features
Arm length
140.0 mm
Bridge width
15.0 mm
Detailed frame color
Blue
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
Blue
Frame material
Plastic
Frame shape
Rectangular
Lens color
No Color
Lens width
54.0 mm