SKU: SP5016-020-59 UPC: 889214302106
(75% Off)
Shipping calculated at checkout.
Out of stock
Please note this item only ships to the United States
  • Lens Width: 59.0 mm
  • Bridge Width: 15.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
Additional Features
Adidas, Sport, Men's Opticals, SP5016-020-59
View full details
Collapsible content
Details
Product Details
SKU
SP5016-020-59
Brand Name
Adidas
Collection
Sport
Features
Arm length
145.0 mm
Bridge width
15.0 mm
Detailed frame color
Grey
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
Grey
Frame material
Plastic
Frame shape
Rectangular
Lens color
No Color
Lens width
59.0 mm