SKU: GG2148-10B-61 UPC: 889214029935
Shipping calculated at checkout.
Out of stock
  • Lens Width: 61.0 mm
  • Bridge Width: 10.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
Additional Features
Guess, Men's Sunglasses, GG2148-10B-61
View full details
Collapsible content
Details
Product Details
SKU
GG2148-10B-61
Brand Name
Guess
Features
Arm length
145.0 mm
Bridge width
10.0 mm
Detailed frame color
Shiny Light Gold
Detailed lens color
Smoke Gradient
Frame color
Gold
Frame material
Metal
Frame shape
Aviator
Lens color
Grey
Lens width
61.0 mm