SKU: ME2103-613-54 UPC: 886895381659
(84% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
Shipping calculated at checkout.
In stock
  • Lens Width: 54.0 mm
  • Bridge Width: 18.0 mm
  • Arm Length: 140.0 mm
Additional Features
Marni, Women's Opticals, ME2103-613-54
View full details
Collapsible content
Details
Product Details
SKU
ME2103-613-54
Brand Name
Marni
Features
Arm length
140.0 mm
Bridge width
18.0 mm
Detailed frame color
Red
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
Red
Frame material
Metal
Frame shape
Round
Lens color
No Color
Lens width
54.0 mm