SKU: GF0428-57F-56 UPC: 889214432087
Sale price 541.000 VND
Taxes included. Shipping calculated at checkout.
Out of stock
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 56.0 mm
  • Bridge Width: 17.0 mm
  • Arm Length: 140.0 mm
  • Lens Protection: 100% UV Protection
Additional Features
Guess, Factory, Women's Sunglasses, GF0428-57F-56
View full details
Collapsible content
Details
Product Details
SKU
GF0428-57F-56
Brand Name
Guess
Collection
Factory
Features
Arm length
140.0 mm
Bridge width
17.0 mm
Detailed frame color
Shiny Beige
Detailed lens color
Grey Gradient
Frame color
Beige
Frame material
Plastic
Frame shape
Round
Lens color
Grey
Lens protection
100% UV Protection
Lens width
56.0 mm