SKU: MIS0044-807-52 UPC: 716736380643
List Price: 5.288.000 VND
Sale price 1.139.000 VND
(78% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
Taxes included. Shipping calculated at checkout.
In stock
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 52.0 mm
  • Bridge Width: 18.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
Additional Features
Missoni, Women's Opticals, MIS0044-807-52
View full details
Collapsible content
Details
Product Details
SKU
MIS0044-807-52
Brand Name
Missoni
Features
Arm length
145.0 mm
Bridge width
18.0 mm
Detailed frame color
Black
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
Black
Frame material
Acetate
Frame shape
Cat-Eye
Lens color
No Color
Lens width
52.0 mm