SKU: RNB1061-S-807-52 UPC: 827886065721
List Price: 7.051.000 VND
Sale price 1.139.000 VND
(83% Off)
Take an Extra 12% Off the Above Price
Taxes included. Shipping calculated at checkout.
In stock
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 52.0 mm
  • Bridge Width: 22.0 mm
  • Arm Length: 140.0 mm
Additional Features
Rag & Bone, Women's Sunglasses, RNB1061-S-807-52
View full details
Collapsible content
Details
Product Details
SKU
RNB1061-S-807-52
Brand Name
Rag & Bone
Features
Arm length
140.0 mm
Bridge width
22.0 mm
Detailed frame color
Black
Detailed lens color
Smoke
Frame color
Black
Frame material
Acetate
Frame shape
Oval
Lens color
Grey
Lens width
52.0 mm