SKU: MARC538-086-50 UPC: 716736377698
List Price: R 3,713.00 ZAR
Sale price R 800.00 ZAR
(78% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
Taxes included. Shipping calculated at checkout.
In stock
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 50.0 mm
  • Bridge Width: 19.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
Additional Features
Marc Jacobs, Women's Opticals, MARC538-086-50
View full details
Collapsible content
Details
Product Details
SKU
MARC538-086-50
Brand Name
Marc Jacobs
Features
Arm length
145.0 mm
Bridge width
19.0 mm
Detailed frame color
Havana
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
Brown
Frame material
Metal
Frame shape
Geometric
Lens color
No Color
Lens width
50.0 mm