SKU: RNB6006-S-086-51 UPC: 197737045814
List Price: R 4,232.00 ZAR
Sale price R 715.00 ZAR
(83% Off)
Take an Extra 12% Off the Above Price
Taxes included. Shipping calculated at checkout.
In stock
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 51.0 mm
  • Bridge Width: 24.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
  • Lens Protection: 100% UV Protection
Additional Features
Rag & Bone, Men's Sunglasses, RNB6006-S-086-51
View full details
Collapsible content
Details
Product Details
SKU
RNB6006-S-086-51
Brand Name
Rag & Bone
Features
Arm length
145.0 mm
Bridge width
24.0 mm
Detailed frame color
Havana
Detailed lens color
Green
Frame color
Brown
Frame material
Acetate
Frame shape
Round
Lens color
Green
Lens protection
100% UV Protection
Lens width
51.0 mm