SKU(재고 관리 코드): SP0099-02U-00 UPC: 889214486875
List Price: Dhs. 564.00 AED
할인가 Dhs. 295.00 AED
(47% Off)
세금이 포함된 가격입니다. 배송료는 결제 시 계산됩니다.
품절
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 99.0 mm
  • Bridge Width: 1.0 mm
  • Arm Length: 130.0 mm
Additional Features
Adidas, Unisex Sunglasses, SP0099-02U-00
전체 세부 정보 보기
축소 가능한 콘텐츠
Details
Product Details
SKU(재고 관리 코드)
SP0099-02U-00
Brand Name
Adidas
Features
Arm length
130.0 mm
Bridge width
1.0 mm
Detailed frame color
Matte Black
Detailed lens color
Bordeaux Mirror
Frame color
Black
Frame material
Plastic
Frame shape
Shield
Lens color
Red
Lens width
99.0 mm