SKU(재고 관리 코드): MOL521-SAM-0T7-55 UPC: 716736290027
List Price: Dhs. 624.00 AED
할인가 Dhs. 130.00 AED
(79% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
세금이 포함된 가격입니다. 배송료는 결제 시 계산됩니다.
재고 있음
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 55.0 mm
  • Bridge Width: 16.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
Additional Features
Moschino, Love, Women's Opticals, MOL521-SAM-0T7-55
전체 세부 정보 보기
축소 가능한 콘텐츠
Details
Product Details
SKU(재고 관리 코드)
MOL521-SAM-0T7-55
Brand Name
Moschino
Collection
Love
Features
Arm length
145.0 mm
Bridge width
16.0 mm
Detailed frame color
Plum
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
Purple
Frame material
Plastic
Frame shape
Cat-Eye
Lens color
No Color
Lens width
55.0 mm