SKU(재고 관리 코드): IF2010X-410-70 UPC: 886895786676
List Price: Dhs. 375.00 AED
할인가 Dhs. 150.00 AED
(60% Off)
Take an Extra 12% Off the Above Price
세금이 포함된 가격입니다. 배송료는 결제 시 계산됩니다.
재고 있음
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 70.0 mm
  • Bridge Width: 8.0 mm
  • Arm Length: 125.0 mm
  • Lens Protection: 100% UV Protection
Additional Features
Nike, Tailwind, Men's Sunglasses, IF2010X-410-70
전체 세부 정보 보기
축소 가능한 콘텐츠
Details
Product Details
SKU(재고 관리 코드)
IF2010X-410-70
Brand Name
Nike
Collection
Tailwind
Features
Arm length
125.0 mm
Bridge width
8.0 mm
Detailed frame color
Midnight Navy
Detailed lens color
Blue
Frame color
Blue
Frame material
Plastic
Frame shape
Aviator
Lens color
Lens protection
100% UV Protection
Lens width
70.0 mm