SKU(재고 관리 코드): SP5001-081-55 UPC: 889214230140
(69% Off)
배송료는 결제 시 계산됩니다.
품절
Please note this item only ships to the United States
  • Lens Width: 55.0 mm
  • Bridge Width: 15.0 mm
  • Arm Length: 135.0 mm
Additional Features
Adidas, Sport, Women's Opticals, SP5001-081-55
전체 세부 정보 보기
축소 가능한 콘텐츠
Details
Product Details
SKU(재고 관리 코드)
SP5001-081-55
Brand Name
Adidas
Collection
Sport
Features
Arm length
135.0 mm
Bridge width
15.0 mm
Detailed frame color
Shiny Violet
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
Purple
Frame material
Plastic
Frame shape
Round
Lens color
No Color
Lens width
55.0 mm