SKU(재고 관리 코드): CH0049-XAE-50 UPC: 716736714394
List Price: Kz188,700.00 AOA
할인가 Kz59,500.00 AOA
(68% Off)
배송료는 결제 시 계산됩니다.
품절
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 50.0 mm
  • Bridge Width: 18.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
Additional Features
Carolina Herrera, Women's Opticals, CH0049-XAE-50
전체 세부 정보 보기
축소 가능한 콘텐츠
Details
Product Details
SKU(재고 관리 코드)
CH0049-XAE-50
Brand Name
Carolina Herrera
Features
Arm length
145.0 mm
Bridge width
18.0 mm
Detailed frame color
Burgundy Blue
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
Red
Frame material
Acetate
Frame shape
Round
Lens color
No Color
Lens width
50.0 mm