SKU(재고 관리 코드): MARC658-S-10A-53 UPC: 716736782164
List Price: Kz188,700.00 AOA
할인가 Kz44,600.00 AOA
(76% Off)
배송료는 결제 시 계산됩니다.
품절
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 53.0 mm
  • Bridge Width: 19.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
  • Lens Protection: 100% UV Protection
Additional Features
Marc Jacobs, Women's Sunglasses, MARC658-S-10A-53
전체 세부 정보 보기
축소 가능한 콘텐츠
Details
Product Details
SKU(재고 관리 코드)
MARC658-S-10A-53
Brand Name
Marc Jacobs
Features
Arm length
145.0 mm
Bridge width
19.0 mm
Detailed frame color
Beige
Detailed lens color
Brown Gradient
Frame color
Beige
Frame material
Plastic
Frame shape
Square
Lens color
Brown
Lens protection
100% UV Protection
Lens width
53.0 mm