SKU(재고 관리 코드): MIS0005-2NL-53 UPC: 716736258621
List Price: Kz184,000.00 AOA
할인가 Kz49,600.00 AOA
(73% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
배송료는 결제 시 계산됩니다.
재고 있음
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 53.0 mm
  • Bridge Width: 16.0 mm
  • Arm Length: 140.0 mm
Additional Features
Missoni, Women's Opticals, MIS0005-2NL-53
전체 세부 정보 보기
축소 가능한 콘텐츠
Details
Product Details
SKU(재고 관리 코드)
MIS0005-2NL-53
Brand Name
Missoni
Features
Arm length
140.0 mm
Bridge width
16.0 mm
Detailed frame color
Havana Pattern Green
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
Brown
Frame material
Acetate
Frame shape
Square
Lens color
No Color
Lens width
53.0 mm