SKU(재고 관리 코드): VPP100550Z21 UPC: 190605462812
List Price: Kz209,500.00 AOA
할인가 Kz99,100.00 AOA
(52% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
배송료는 결제 시 계산됩니다.
재고 있음
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 55.0 mm
  • Bridge Width: 14.0 mm
  • Arm Length: 140.0 mm
Additional Features
Philipp Plein, Women's Opticals, VPP100550Z21
전체 세부 정보 보기
축소 가능한 콘텐츠
Details
Product Details
SKU(재고 관리 코드)
VPP100550Z21
Brand Name
Philipp Plein
Features
Arm length
140.0 mm
Bridge width
14.0 mm
Detailed frame color
Marbled Black
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
Black
Frame material
Acetate
Frame shape
Cat-Eye
Lens color
No Color
Lens width
55.0 mm