SKU(재고 관리 코드): VPP145M510700 UPC: 190605566015
List Price: Kz147,200.00 AOA
할인가 Kz118,900.00 AOA
(19% Off)
배송료는 결제 시 계산됩니다.
품절
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 51.0 mm
  • Bridge Width: 22.0 mm
  • Arm Length: 150.0 mm
Additional Features
Philipp Plein, Men's Opticals, VPP145M510700
전체 세부 정보 보기
축소 가능한 콘텐츠
Details
Product Details
SKU(재고 관리 코드)
VPP145M510700
Brand Name
Philipp Plein
Features
Arm length
150.0 mm
Bridge width
22.0 mm
Detailed frame color
Black
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
Black
Frame material
Acetate
Frame shape
Square
Lens color
No Color
Lens width
51.0 mm