SKU(재고 관리 코드): P8931-63D UPC: 4044709498542
List Price: Kz358,500.00 AOA
할인가 Kz148,600.00 AOA
(58% Off)
배송료는 결제 시 계산됩니다.
품절
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 63.0 mm
  • Bridge Width: 12.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
  • Lens Protection: 100% UV Protection
Additional Features
Porsche Design, Men's Sunglasses, P8931-63D
전체 세부 정보 보기
축소 가능한 콘텐츠
Details
Product Details
SKU(재고 관리 코드)
P8931-63D
Brand Name
Porsche Design
Features
Arm length
145.0 mm
Bridge width
12.0 mm
Detailed frame color
Gunmetal
Detailed lens color
Silver Mirror
Frame color
Grey
Frame material
Metal
Frame shape
Geometric
Lens color
Silver
Lens protection
100% UV Protection
Lens width
63.0 mm