SKU(재고 관리 코드): OR5034-016-58 UPC: 889214326447
(70% Off)
세금이 포함된 가격입니다. 배송료는 결제 시 계산됩니다.
품절
Please note this item only ships to the United States
  • Lens Width: 58.0 mm
  • Bridge Width: 17.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
Additional Features
Adidas, Unisex Opticals, OR5034-016-58
전체 세부 정보 보기
축소 가능한 콘텐츠
Details
Product Details
SKU(재고 관리 코드)
OR5034-016-58
Brand Name
Adidas
Features
Arm length
145.0 mm
Bridge width
17.0 mm
Detailed frame color
Shiny Palladium
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
Silver
Frame material
Metal
Frame shape
Geometric
Lens color
No Color
Lens width
58.0 mm