SKU(재고 관리 코드): DLX105-53-01-Z UPC: 811005037768
(18% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
세금이 포함된 가격입니다. 배송료는 결제 시 계산됩니다.
재고 있음
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 53.0 mm
  • Bridge Width: 17.0 mm
  • Arm Length: 150.0 mm
  • Lens Protection: 100% UV Protection
Additional Features
Dita, Lancier, Men's Sunglasses, DLX105-53-01-Z
전체 세부 정보 보기
축소 가능한 콘텐츠
Details
Product Details
SKU(재고 관리 코드)
DLX105-53-01-Z
Brand Name
Dita
Collection
Lancier
Features
Arm length
150.0 mm
Bridge width
17.0 mm
Detailed frame color
Black
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
Black
Frame material
Titanium
Frame shape
Square
Lens color
No Color
Lens protection
100% UV Protection
Lens width
53.0 mm