SKU(재고 관리 코드): EMMI-130-48 UPC: 827886751068
(72% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
세금이 포함된 가격입니다. 배송료는 결제 시 계산됩니다.
재고 있음
  • Lens Width: 48.0 mm
  • Bridge Width: 15.0 mm
  • Arm Length: 130.0 mm
Additional Features
Kate Spade, Women's Opticals, EMMI-130-48
전체 세부 정보 보기
축소 가능한 콘텐츠
Details
Product Details
SKU(재고 관리 코드)
EMMI-130-48
Brand Name
Kate Spade
Features
Arm length
130.0 mm
Bridge width
15.0 mm
Detailed frame color
Pink Black
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
Black
Frame material
Acetate
Frame shape
Oval
Lens color
No Color
Lens width
48.0 mm