SKU(재고 관리 코드): SPP077V-63-523X UPC: 198218925779
(76% Off)
세금이 포함된 가격입니다. 배송료는 결제 시 계산됩니다.
품절
Please note this item only ships to the United States
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 63.0 mm
  • Bridge Width: 15.0 mm
  • Arm Length: 150.0 mm
Additional Features
Philipp Plein, Men's Sunglasses, SPP077V-63-523X
전체 세부 정보 보기
축소 가능한 콘텐츠
Details
Product Details
SKU(재고 관리 코드)
SPP077V-63-523X
Brand Name
Philipp Plein
Features
Arm length
150.0 mm
Bridge width
15.0 mm
Detailed frame color
Palladium Black
Detailed lens color
Smoke
Frame color
Black
Frame material
Titanium
Frame shape
Aviator
Lens color
Smoke
Lens width
63.0 mm