SKU(재고 관리 코드): LV5014-S-086-55 UPC: 716736381886
List Price: Afl223.00 AWG
할인가 Afl30.00 AWG
(86% Off)
배송료는 결제 시 계산됩니다.
품절
  • Lens Width: 55.0 mm
  • Bridge Width: 19.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
  • Lens Protection: 100% UV Protection
Additional Features
Levi's, Women's Sunglasses, LV5014-S-086-55
전체 세부 정보 보기
축소 가능한 콘텐츠
Details
Product Details
SKU(재고 관리 코드)
LV5014-S-086-55
Brand Name
Levi's
Features
Arm length
145.0 mm
Bridge width
19.0 mm
Detailed frame color
Havana
Detailed lens color
Brown Gradient
Frame color
Brown
Frame material
Plastic
Frame shape
Square
Lens color
Brown
Lens protection
100% UV Protection
Lens width
55.0 mm