SKU(재고 관리 코드): VTR282F-0AP4-54 UPC: 840401801482
List Price: Afl362.00 AWG
할인가 Afl88.00 AWG
(75% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
배송료는 결제 시 계산됩니다.
재고 있음
  • Lens Width: 54.0 mm
  • Bridge Width: 15.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
Additional Features
Trussardi, Women's Opticals, VTR282F-0AP4-54
전체 세부 정보 보기
축소 가능한 콘텐츠
Details
Product Details
SKU(재고 관리 코드)
VTR282F-0AP4-54
Brand Name
Trussardi
Features
Arm length
145.0 mm
Bridge width
15.0 mm
Detailed frame color
Transparent Purple
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
Purple
Frame material
Acetate
Frame shape
Cat-Eye
Lens color
No Color
Lens width
54.0 mm