SKU(재고 관리 코드): CAYENNE-S-807-54 UPC: 716736434988
List Price: KM 319,00 BAM
할인가 KM 82,00 BAM
(74% Off)
Take an Extra 12% Off the Above Price
세금이 포함된 가격입니다. 배송료는 결제 시 계산됩니다.
재고 있음
  • Lens Width: 54.0 mm
  • Bridge Width: 17.0 mm
  • Arm Length: 140.0 mm
  • Lens Protection: 100% UV Protection
Additional Features
Kate Spade, Cayenne, Women's Sunglasses, CAYENNE-S-807-54
전체 세부 정보 보기
축소 가능한 콘텐츠
Details
Product Details
SKU(재고 관리 코드)
CAYENNE-S-807-54
Brand Name
Kate Spade
Collection
Cayenne
Features
Arm length
140.0 mm
Bridge width
17.0 mm
Detailed frame color
Black
Detailed lens color
Silver Mirror Shaded Green
Frame color
Black
Frame material
Acetate
Frame shape
Rectangular
Lens color
Silver
Lens protection
100% UV Protection
Lens width
54.0 mm