SKU(재고 관리 코드): MMI0097-807-53 UPC: 716736718170
List Price: KM 207,00 BAM
할인가 KM 46,00 BAM
(77% Off)
세금이 포함된 가격입니다. 배송료는 결제 시 계산됩니다.
품절
Please note this item only ships to the United States
  • Lens Width: 53.0 mm
  • Bridge Width: 17.0 mm
  • Arm Length: 140.0 mm
Additional Features
Missoni, M Missoni, Women's Opticals, MMI0097-807-53
전체 세부 정보 보기
축소 가능한 콘텐츠
Details
Product Details
SKU(재고 관리 코드)
MMI0097-807-53
Brand Name
Missoni
Collection
M Missoni
Features
Arm length
140.0 mm
Bridge width
17.0 mm
Detailed frame color
Black
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
Black
Frame material
Acetate
Frame shape
Cat-Eye
Lens color
No Color
Lens width
53.0 mm