SKU(재고 관리 코드): AX1068-6003-56 UPC: 8056262189849
List Price: Tk 15,800.00 BDT
할인가 Tk 4,700.00 BDT
(70% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
배송료는 결제 시 계산됩니다.
재고 있음
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 56.0 mm
  • Bridge Width: 18.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
Additional Features
Armani Exchange, Men's Opticals, AX1068-6003-56
전체 세부 정보 보기
축소 가능한 콘텐츠
Details
Product Details
SKU(재고 관리 코드)
AX1068-6003-56
Brand Name
Armani Exchange
Features
Arm length
145.0 mm
Bridge width
18.0 mm
Detailed frame color
Matte Gunmetal
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
Grey
Frame material
Metal
Frame shape
Rectangular
Lens color
No Color
Lens width
56.0 mm