SKU(재고 관리 코드): LV1027-S-05L-53 UPC: 716736777351
List Price: Tk 16,500.00 BDT
할인가 Tk 2,000.00 BDT
(87% Off)
Take an Extra 12% Off the Above Price
배송료는 결제 시 계산됩니다.
재고 있음
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 53.0 mm
  • Bridge Width: 22.0 mm
  • Arm Length: 140.0 mm
  • Lens Protection: 100% UV Protection
Additional Features
Levi's, Women's Sunglasses, LV1027-S-05L-53
전체 세부 정보 보기
축소 가능한 콘텐츠
Details
Product Details
SKU(재고 관리 코드)
LV1027-S-05L-53
Brand Name
Levi's
Features
Arm length
140.0 mm
Bridge width
22.0 mm
Detailed frame color
Havana
Detailed lens color
Green Gradient
Frame color
Brown
Frame material
Plastic
Frame shape
Square
Lens color
Green
Lens protection
100% UV Protection
Lens width
53.0 mm