SKU(재고 관리 코드): MOS098-S-807-55 UPC: 716736343624
List Price: Tk 30,400.00 BDT
할인가 Tk 8,000.00 BDT
(73% Off)
배송료는 결제 시 계산됩니다.
품절
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 55.0 mm
  • Bridge Width: 18.0 mm
  • Arm Length: 140.0 mm
  • Lens Protection: 100% UV Protection
Additional Features
Moschino, Women's Sunglasses, MOS098-S-807-55
전체 세부 정보 보기
축소 가능한 콘텐츠
Details
Product Details
SKU(재고 관리 코드)
MOS098-S-807-55
Brand Name
Moschino
Features
Arm length
140.0 mm
Bridge width
18.0 mm
Detailed frame color
Black
Detailed lens color
Grey
Frame color
Black
Frame material
Acetate
Frame shape
Round
Lens color
Grey
Lens protection
100% UV Protection
Lens width
55.0 mm