SKU(재고 관리 코드): V376480SMO UPC: 751286310443
(65% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
세금이 포함된 가격입니다. 배송료는 결제 시 계산됩니다.
재고 있음
  • Lens Width: 48.0 mm
  • Bridge Width: 21.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
Additional Features
John Varvatos, Men's Opticals, V376480SMO
전체 세부 정보 보기
축소 가능한 콘텐츠
Details
Product Details
SKU(재고 관리 코드)
V376480SMO
Brand Name
John Varvatos
Features
Arm length
145.0 mm
Bridge width
21.0 mm
Detailed frame color
Smoke
Detailed lens color
Demo Lens
Frame material
Acetate
Frame shape
Round
Lens color
No Color
Lens width
48.0 mm