SKU(재고 관리 코드): AOR-015O-009009-54 UPC: 8055341261209
List Price: CFA72,100 XOF
할인가 CFA6,100 XOF
(91% Off)
배송료는 결제 시 계산됩니다.
품절
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 54.0 mm
  • Bridge Width: 17.0 mm
  • Arm Length: 140.0 mm
Additional Features
Adidas, Women's Opticals, AOR-015O-009009-54
전체 세부 정보 보기
축소 가능한 콘텐츠
Details
Product Details
SKU(재고 관리 코드)
AOR-015O-009009-54
Brand Name
Adidas
Features
Arm length
140.0 mm
Bridge width
17.0 mm
Detailed frame color
Black
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
Black
Frame material
Plastic
Frame shape
Cat-Eye
Lens color
No Color
Lens width
54.0 mm