SKU(재고 관리 코드): K578-PNK-55 UPC: 764724852368
List Price: CFA136,600 XOF
할인가 CFA21,200 XOF
(84% Off)
Take an Extra 12% Off the Above Price
배송료는 결제 시 계산됩니다.
재고 있음
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 55.0 mm
  • Bridge Width: 17.0 mm
  • Arm Length: 140.0 mm
  • Lens Protection: 100% UV Protection
Additional Features
Kate Young, Gracie, Women's Sunglasses, K578-PNK-55
전체 세부 정보 보기
축소 가능한 콘텐츠
Details
Product Details
SKU(재고 관리 코드)
K578-PNK-55
Brand Name
Kate Young
Collection
Gracie
Features
Arm length
140.0 mm
Bridge width
17.0 mm
Detailed frame color
Rose Gold
Detailed lens color
Pink
Frame color
Rose Gold
Frame material
Metal
Frame shape
Cat-Eye
Lens color
Pink
Lens protection
100% UV Protection
Lens width
55.0 mm