SKU(재고 관리 코드): IH0918X-200-55 UPC: 886895704960
(70% Off)
Take an Extra 12% Off the Above Price
배송료는 결제 시 계산됩니다.
재고 있음
  • Lens Width: 55.0 mm
  • Bridge Width: 17.0 mm
  • Arm Length: 140.0 mm
  • Lens Protection: 100% UV Protection
Additional Features
Nike, Crescent Fawn, Women's Sunglasses, IH0918X-200-55
전체 세부 정보 보기
축소 가능한 콘텐츠
Details
Product Details
SKU(재고 관리 코드)
IH0918X-200-55
Brand Name
Nike
Collection
Crescent Fawn
Features
Arm length
140.0 mm
Bridge width
17.0 mm
Detailed frame color
Transparent Sand Brown Sage Green Lainate
Detailed lens color
Green
Frame color
Brown
Frame material
Acetate
Frame shape
Cat-Eye
Lens color
Green
Lens protection
100% UV Protection
Lens width
55.0 mm