SKU(재고 관리 코드): SP0058-20G-60 UPC: 889214325730
(83% Off)
배송료는 결제 시 계산됩니다.
품절
Please note this item only ships to the United States
  • Lens Width: 60.0 mm
  • Bridge Width: 13.0 mm
  • Arm Length: 135.0 mm
  • Lens Protection: 100% UV Protection
Additional Features
Adidas, Men's Sunglasses, SP0058-20G-60
전체 세부 정보 보기
축소 가능한 콘텐츠
Details
Product Details
SKU(재고 관리 코드)
SP0058-20G-60
Brand Name
Adidas
Features
Arm length
135.0 mm
Bridge width
13.0 mm
Detailed frame color
Grey
Detailed lens color
Brown Mirror
Frame color
Grey
Frame material
Plastic
Frame shape
Round
Lens color
Brown
Lens protection
100% UV Protection
Lens width
60.0 mm